Kiwa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma jednostavno lood forum za zabavu i ubijanje dosade.Svako je dobrodošao! Admin je stari admin sa postkraljevina foruma :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pivot Stick Figure Animator 3.0

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Pivot Stick Figure Animator 3.0 Uto Mar 02, 2010 8:48 pm

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

E ovako...

Svi koji su zainteresovani za pravljenje svoje sopstvene animacije najprije trebate da preuzmete program za animacije: Pivot Stick Figure Animator 3.0

Info:

Download Link (100% bez virusa) besplatno:
http://www.droidz.org/search.php?searchq=mega+pack&selections=4&x=23&y=5 [/u]

Ako želite Animator preuzmite: Droidz Mega Pack 2: Old Stks - pod rednim brojem 2.

Unutra se nalaze sve potrebne figure (Vozila,Ljudi,Oružje...i neki ostali Packovi),tu se još nalazi i sam Pivot Stick Figure Animator 0.3

2Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Uto Mar 02, 2010 8:54 pm

Markildo

Markildo
Kiwa Admin
Kiwa Admin

PivoT SticK ManiaC ::E ovako...

Svi koji su zainteresovani za pravljenje svoje sopstvene animacije najprije trebate da preuzmete program za animacije: Pivot Stick Figure Animator 0.3

Info:

Download Link (100% bez virusa) besplatno:
http://www.droidz.org/search.php?searchq=mega+pack&selections=4&x=23&y=5 [/u]

Ako želite Animator preuzmite: Droidz Mega Pack 2: Old Stks - pod rednim brojem 2.

Unutra se nalaze sve potrebne figure (Vozila,Ljudi,Oružje...i neki ostali Packovi),tu se još nalazi i sam Pivot Stick Figure Animator 0.3
Dobra tema evo ti jedan poen popularnosti! Very Happy

http://kiwa.roflforum.net

3Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Sre Mar 03, 2010 5:15 pm

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

Ako želite da se još malo raspitate o Pivot Stick Figure Animatoru 0.3 postujte ovde.

Želite da saznate više o korištenju ovog programa ili da se čisto informišete za nekestvari koje vam nisu jasne.Za upoznavanje rada sa ovim programom morate mnogo da vježbate.Ja imam već skoro jednu godinu iskustva sa Pivot Stick Figure Animatorom ali nisam još potpuno usavršio njegove sposobnosti.

Kada već malo bolje upoznate program ja ću vam dati savjete o nekim vrstama animacija kao što su naprimjer : tabačine,baratanje sa oružjem,horrori i sl.

Možete se takođe obratiti i Markildu-administratoru on isto ima iskustva sa tim stvarčicama

Za više informacija možete nas (markildo i PivoT SticK ManiaC) mail-ovati...itd...itd...itd...itd...itd...itd...

4Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Čet Mar 04, 2010 9:23 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

pardon,nije 0.3 vec 3.0
plus znam za taj program i koristim ga vise od godinu dana evo jedna animacija:
Pivot Stick Figure Animator 3.0 1252106502

5Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 4:12 pm

Markildo

Markildo
Kiwa Admin
Kiwa Admin

Markecccc889 ::pardon,nije 0.3 vec 3.0
plus znam za taj program i koristim ga vise od godinu dana evo jedna animacija:
Pivot Stick Figure Animator 3.0 1252106502
brate znači animacija je prejaka.De mi link za taj novi pivot! cyclops cyclops

http://kiwa.roflforum.net

6Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 4:36 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

Markildo ::
Markecccc889 ::pardon,nije 0.3 vec 3.0
plus znam za taj program i koristim ga vise od godinu dana evo jedna animacija:
Pivot Stick Figure Animator 3.0 1252106502
brate znači animacija je prejaka.De mi link za taj novi pivot! cyclops cyclops

to je onaj koji si ti stalno koristijo

7Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 4:44 pm

Markildo

Markildo
Kiwa Admin
Kiwa Admin

a brate pokrete si onda prejako napravio jebote

http://kiwa.roflforum.net

8Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 7:17 pm

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

sorry za greške ljudi ja sam to u sekundi

9Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 7:20 pm

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

Markildo ::a brate pokrete si onda prejako napravio jebote



e uopšte nije teško ako poznaješ kako ide pokret i što više frejmova.... Surprised

10Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 7:21 pm

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

E al me zanima gdje si skinuo figure ja sam za DroidZ???

11Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Pet Mar 05, 2010 8:41 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

pa vecinu pravim....
sem u zmajevoj animaciji na kraju ona voda kao oni krugovi

12Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Sub Mar 06, 2010 10:26 am

PivoT SticK ManiaC

PivoT SticK ManiaC
Kiwa Admin
Kiwa Admin

e brate gdje si naučio take fazone sa animacijama na youtube sve za početnike?

13Pivot Stick Figure Animator 3.0 Empty Re: Pivot Stick Figure Animator 3.0 Sub Mar 06, 2010 12:52 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

svugdje pomalo,vecinom na droidz forumima

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu