Kiwa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ma jednostavno lood forum za zabavu i ubijanje dosade.Svako je dobrodošao! Admin je stari admin sa postkraljevina foruma :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Drustwo u koju skolu idete

5 posters

KOja skolaa

Drustwo u koju skolu idete Vote_lcap100%Drustwo u koju skolu idete Vote_rcap 100% [ 7 ]
Drustwo u koju skolu idete Vote_lcap0%Drustwo u koju skolu idete Vote_rcap 0% [ 0 ]
Drustwo u koju skolu idete Vote_lcap0%Drustwo u koju skolu idete Vote_rcap 0% [ 0 ]
Drustwo u koju skolu idete Vote_lcap0%Drustwo u koju skolu idete Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 7


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Drustwo u koju skolu idete Empty Drustwo u koju skolu idete Sre Mar 03, 2010 10:45 am

Haki

Haki
Kiwa Admin
Kiwa Admin

U koju skolu idete postawio sam glassanje...

2Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Sre Mar 03, 2010 4:38 pm

Markildo

Markildo
Kiwa Admin
Kiwa Admin

dositej je najkulturnija i najnormalnija škola u Doboju 100% u Vuku i Svetom Savi ima puno cigana i učionice su im ko iz rata lol!

http://kiwa.roflforum.net

3Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Čet Mar 04, 2010 1:08 am

Haki

Haki
Kiwa Admin
Kiwa Admin

haha istina brate [i]o jeea

elephant

4Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Čet Mar 04, 2010 11:37 am

tntboy

tntboy
Banovan/a
Banovan/a

Markildo ::dositej je najkulturnija i najnormalnija škola u Doboju 100% u Vuku i Svetom Savi ima puno cigana i učionice su im ko iz rata lol!

Pa ja sam bio u Svetom Savi na takmičenju stolice su im preglupe i tvrde meni je za 120 minuta dupe totalno utrnulo.

5Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Čet Mar 04, 2010 1:21 pm

Winamp


Novajlija
Novajlija

hh znam i ja sam to osjetio Very Happy

6Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Pet Mar 05, 2010 4:53 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

ja sam se preselijo u BL i idem u Dositej Obradovic
najstariju skolu u RS(u oktobru joj bilo 130)

7Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Pet Mar 05, 2010 5:11 pm

Markildo

Markildo
Kiwa Admin
Kiwa Admin

Markecccc889 ::ja sam se preselijo u BL i idem u Dositej Obradovic
najstariju skolu u RS(u oktobru joj bilo 130)
hehehe Dositejovac kao i ja Smile

http://kiwa.roflforum.net

8Drustwo u koju skolu idete Empty Re: Drustwo u koju skolu idete Pet Mar 05, 2010 5:48 pm

Markecccc889


Kiwa Moderator
Kiwa Moderator

moja se prije zvala Kasim Hadzic

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu